Zázvorový kvasený nápoj
JEDINEČNEJ CHUTI

Zázvor je koreň zdravia a špecifickej štipľavej chuti. Ten kto sa zaujíma o ginger ale, pozná o čo ide, ale čo tak skúsiť spojenie ginger ale s príchuťou maliny, alebo sladučkej jahody. Nebojíme sa byť iný a preto, uzrelo svetlo sveta 6 nových príchutí.

O nás - Ginger
BOBEES GINGER ALE

Bobees Ginger Ale je ručne vyrobený kvasený zázvorový nápoj prírodného charakteru, pripravený podľa tradícií pochádzajúcich z pôvodných staro-anglických receptúr. Ginger Ale je pôvodne označovaný ako nápoj vyrábaný bez použitia chmeľu, čo znamená, že si na ňom pochutnajú aj ľudia trpiaci alergiou na lepok a laktózovú intoleranciu.

Neskôr sa význam posunul a dnes sú typom „ALE“ označované aj tradičné anglické, americké a belgické pivá, v ktorých sú použité špeciálne šľachtené kvasnice pre vrchne kvasené pivá. Podľa tejto širšej definície v dnešnej dobe termín "ALE" zahŕňa aj ďalšie tradičné pivné štýly, ako je napr. porter, stout alebo nemecké pšeničné pivá. Bobees Ginger Ale je významný nie len pre svoju jedinečnosť, ale aj preto, že je pripravený z niekoľkých druhov exotických zázvorov, pramenitej vody, citrónovej šťavy a tajných ingrediencií.

Špeciálne šľachtené kvasnice určené pre vrchné kvasenie a fermentácia prebiehajúca pri vyšších teplotách dodávajú nápoju špecifickú arómu, unikátnu horkastú chuť a typický korenisto-ovocný nádych.

Zázvorový nápoj
NAŠA CESTA

„Na Slovensku sú ešte stále ľudia, ktorí chcú veci robiť inak a priniesť nám tu niečo nové, čo ešte nepoznáme.“

2013

O lokálnu výrobu nápojov som sa začal zaujímať už v roku 2013 kedy som v Bardejove založil prvú privátnu značka tradičných limonád vyrábaných v zahraničí. Boli to limonády vyhotovené v troch rôznych príchutiach, no do rúk sa mi dostalo aj zopár tradičných anglických n„zázvoroviek“ (ginger ale), ktoré ma zaujali svojou pikantnou chuťou a svojím poctivým remeselným spracovaním. Tieto pre mňa dva podstatné faktory a diera na slovenskom trhu ktorú by bolo potrebné vyplniť, ma priviedli k nápadu, aby som v domácich podmienkach skúsil uvariť tradičnú „zázvorovku“ známu predovšetkým v Anglicku.

2015

Viaceré pokusy skončili sklamaním (schytala to najmä naša kuchyňa) a mal som chvíle, keď som mal chuť skončiť a vykašľať sa na to, avšak vôľa vytvoriť chutný zázvorový nápoj na ktorom by si mohli pochutnať všetci bola silnejšia. Naďalej som pokračoval ako domáci alchymista, študoval históriu výroby tradičného zázvorového nápoja, to akým spôsobom ho pripraviť

2016

Po troch rokoch a niekoľkých úspešných aj neúspešných pokusoch som sa dopracoval k tej správnej receptúre, ktorá v roku 2016 oficiálne uzrela svetlo sveta.“

Zázvorový nápoj malina Zázvorový nápoj pomaranč
Množstvo ovocných príchutí
VŠETKY NAŠE PRÍCHUTE

Štipľavá malina alebo jahoda bobeees nebol nikdy predtým rozmanitejší. Ochutnajte vínimočné chute v spojení s tradičným ginger ale. To pravé zázvorové osvieženie osvieži ešte viac. Nazdravie

VIAC INFO
SPOZNAJTE VŠETKY PRÍCHUTE
Nájdi si tú svoju
Prihlásiť sa k odberu
ŽIADNA NOVINKA TI NEUJDE
Copyright © 2023 by DALEX s.r.o., Bobees - zázvorový kvasený nápoj. Všetky práva vyhradené.