Zázvorový kvasený nápoj
JEDINEČNEJ CHUTI

Zázvor je koreň zdravia a špecifickej štipľavej chuti. Ten kto sa zaujíma o ginger ale, pozná o čo ide, ale čo tak skúsiť spojenie ginger ale s príchuťou maliny, alebo sladučkej jahody. Nebojíme sa byť iný a preto, uzrelo svetlo sveta 6 nových príchutí.

O nás - Ginger
BOBEES GINGER ALE

Ručne vyrábaný fermentovaný zázvorový nápoj.

Náš “Bobees” je viac než len nápoj. Je to zmes osviežujúceho zázvoru, ktorá zahreje vaše telo a povzbudí vašu myseľ. Ak ste túžili po niečom novom, jedinečnom a zdravom, ste na správnej adrese.

Misia našej malej firmy spočíva v tom, aby sme vám prinášali produkty, ktoré nielen skvelé chutia, ale aj prospejú vášmu zdraviu. Náš ručne vyrábaný fermentovaný nápoj je plný blahodárnych účinkov:

Prírodné zložky: Každá flaša nášho nápoja obsahuje iba najkvalitnejšie prírodné zložky. Zázvor, ktorý starostlivo vyberáme, je známy svojími protizápalovymi a tráviacimi vlastnosťami.

Osvieženie a energetické povzbudenie: Zázvorový nápoj je ideálny pre tých, ktorí hľadajú rannú dávku energie, ale aj osvieženie počas alebo po náročnom dni. Jeho vyvážená chuť a jemná pikantnosť vás okamžite prebudia, osviežia a prinesú vnútornú rovnováhu.

Zdravý spôsob hydratácie: Naša receptúra bola strarostlivo kombinovaná, aby nápoj nebol len chutný, ale aj účinny pri hydratácii vašho tela. Zázvor a prirodzené bublinky, ktoré dosahujeme naturálnou fermentáciou, pomáhaju stimulovať tráviaci system vďaka probiotikám a zlepšujú vstrebávanie živín.

Čo robí náš zázvorový nápoj tak výnimočnym? Každá flaša je starostlivo vyrábaná s láskou a pozornosťou k detailom. Verime v kvalitu a preto vyrábame náš nápoj tak, aby sme zachovali jeho autentickú chuť a vlastnosti. Ručne struhaný zázvor, žiadne farbivá a konzervačné látky, len prirodzené ingrediencie robia náš nápoj zdravou náhradou všetkých chemicky presýtenych komerčnych nápojov na dnešnom trhu.

Vychutnajte si pravý zázvorový zážitok...

Zázvorový nápoj
Množstvo ovocných príchutí
VŠETKY NAŠE PRÍCHUTE

Štipľavá malina alebo jahoda bobeees nebol nikdy predtým rozmanitejší. Ochutnajte vínimočné chute v spojení s tradičným ginger ale. To pravé zázvorové osvieženie osvieži ešte viac. Nazdravie

VIAC INFO
SPOZNAJTE VŠETKY PRÍCHUTE
Nájdi si tú svoju
Prihlásiť sa k odberu
ŽIADNA NOVINKA TI NEUJDE
Copyright © 2024 by DALEX s.r.o., Bobees - zázvorový kvasený nápoj. Všetky práva vyhradené.